Mistři ze Svítkov Stars

19.06.2015 07:38

Mistři ze Svítkov Stars

Svítkovský hokejbal dělá čest šestému obvodu

Mladší dorost Mistrem České republiky

Obrovského úspěchu dosáhl svítkovský mladší dorost ziskem mistrovského titulu pro rok 2015. Cesta za ním nebyla jednoduchá. Nejprve musel postoupit z podzimní regionální do jarní celorepublikové soutěže mezi osm nejlepších týmů země. Zde se dokázal probít do nejlepší čtveřice postupující do play-off. V něm pak neztratil ani jeden zápas a po vyřazení Plzně v semifinále a Dobřan ve finále získal zlaté medaile.

Starší dorost vítězem národní ligy
Již podruhé se stal svítkovský starší dorost vítězem národní ligy, která je druhou nejvyšší soutěží v republice. Martin Pitthard navíc ovládl produktivitu a střelecké statistiky soutěže. Již loni si náš tým takto vybojoval účast v extralize, ale z důvodu úzkého kádru klub rozhodl této možnosti ještě nevyužít. Pro příští rok již máme k dispozici početnější tým a tak budeme moci podporovat naše hráče v soutěži nejvyšší!

Přípravka získala zlatý double

Bez jediné prohry absolvovala sezónu 2014/2015 svítkovská hokejbalová přípravka. Díky tomu dosáhla dvou velkých úspěchů. Jednak obhájila vítězství v dlouhodobé soutěži Východočeského přeboru, kde už nepoznala dva roky přemožitele, a jednak na závěrečném turnaji sezóny získala titul Mistrů České republiky, čímž ještě o jedno místo vylepšila vicemistrovský úspěch z loňského roku.


© 2018, Pardubice pro lidi – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑