Pardubice

29.09.2014 21:22

Pardubice

Kandidát Navrhující
strana
Politická
příslušnost
Povolání Bydliště
poř.
číslo
příjmení, jméno, tituly věk
1 Králíček Petr 33 PPL PPL starosta MO VI Popkovice
2 Čeliš Vítězslav 43 SsČR SsČR technik dopravy Hostovice
3 Vich Milan Ing. 53 PPL BEZPP energetický manažer Pardubického kraje Studánka
4 Nacu Petra Ing. arch. 43 PPL PPL architektka, vedoucí stavebního úřadu Polabiny
5 Zitko Zdeněk Mgr. 48 SsČR SsČR ředitel střední školy potravinářské Studánka
6 Doležal Jiří Ing. CSc. 61 PPL BEZPP obchodní ředitel společnosti Cesa a.s. Svítkov
7 Čapek Vítězslav 50 PPL PPL starosta MO VII, soukr. veterinární technik Rosice
8 Měkota Miloš Ing. 52 SsČR SsČR OSVČ - zeměměřičské činnosti Zelené Předměstí
9 Fico Miloslav Ing. 46 PPL PPL referent majetkové správy Zelené Předměstí
10 Mareš Pavel Ing. 43 PPL PPL ředitel Centra leteckého výcviku Zelené Předměstí
11 Záhorovský Julian 53 SsČR BEZPP spojový mechanik Studánka
12 Jirout Josef 42 PPL PPL starosta MO VIII, OSVČ - pojišťovnictví Hostovice
13 Sýkora Jiří 64 PPL BEZPP důchodce Zelené Předměstí
14 Korynta Oldřich 42 SsČR BEZPP IT technik Polabiny
15 Vašina Martin Ing. 36 PPL PPL autorizovaný statik Cihelna
16 Kolář Jaroslav 48 PPL PPL jednatel firmy Ohrazenice
17 Dvořák Petr 29 SsČR SsČR hudební producent Trnová
18 Táborský Martin Ing. 37 PPL PPL technický ředitel v projekční kanceláři Pardubice-Staré Město
19 Pištora Ondřej Ing. 39 PPL BEZPP vedoucí výroby Pardubičky
20 Rais František 57 PPL PPL vedoucí odd. hosp. správy Pardubické kraj. nemoc. Rosice
21 Sodomková Olga 60 PPL PPL ředitelka MŠ Svítkov
22 Socha František Ing. Ph.D. 46 PPL BEZPP vědecký pracovník Lány na Důlku
23 Kalášek Roman 39 PPL PPL vedoucí údržby obchodního centra Doubravice
24 Podzimek Michal 31 SsČR BEZPP soukromý zemědělec, dispečer Studánka
25 Zásměta Tomáš Ing. 30 PPL PPL ekonom Cihelna
26 Herák Aleš Ing. 46 PPL BEZPP analytik IT Svítkov
27 Košťálová Hana 50 PPL PPL vedoucí kanceláře OSH Studánka
28 Zemek Václav Ing. 30 PPL PPL technik Pardubičky
29 Karas Ondřej Ing. 30 PPL PPL vývojář - komunikační a řídící systémy Popkovice
30 Chaloupková Jana Ing. 28 PPL PPL dopravní technička Zelené Předměstí
31 Štěpánková Markéta Bc. 42 PPL BEZPP vedoucí učitelka ZŠ a PŠ, o.p.s. Lány na Důlku
32 Bulva Martin 31 PPL BEZPP obchodní manažer Zelené Předměstí
33 Kopečná Renáta 28 PPL BEZPP projektová marketingová manažerka Studánka
34 Švajdlerová Pavlína Ing. 27 PPL PPL OSVČ - finanční poradenství Rosice
35 Rousek Lukáš Bc. 27 PPL PPL referent kulturního centra Rosice
36 Kroutil Jan 25 PPL BEZPP stavař - technický specialista Ohrazenice
37 Holická Alena 24 PPL BEZPP operátorka, nyní MD Trnová
38 Hostinský Marcel 42 PPL PPL výbušninář Zelené Předměstí
39 Řezníček Miloslav Ing. 56 PPL BEZPP specialista zákaznických řešení Pardubičky

© 2017, Pardubice pro lidi – všechna práva vyhrazena

Webové stránky vytvořila eBRÁNA s.r.o.

Nahoru ↑